Skuteczny dietetyk Poznań

Skuteczny dietetyk Poznań – dobra dieta

„Zrzucenie” zbędnych kilogramów nie musi wiązać się z wyrzeczeniami i rezygnacją z ulubionego jedzenia. Wiele osób odżywia się nieodpowiednio. Naszym celem jest nabycie przez pacjenta umiejętności przygotowywania zdrowych, a zarazem smacznych posiłków.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Wiemy, że każdy ma inny organizm oraz różne zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Chcą dotrzeć do jak najszerszego grona pacjentów, przygotowujemy indywidualne plany żywieniowe dla:

Skuteczny dietetyk Poznań
  1. Sportowców

    Osoby regularnie uprawiające sport mają znacząco różniące się zapotrzebowanie energetyczne, niż osoby, które prowadzą bierny tryb życia. Ważne, aby dieta dostarczała niezbędnych składników odżywczych, które pozytywnie wpłyną na regenerację organizmu po wysiłku fizycznym.

  2. Przyszłych mam, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią

    Wraz z planowaniem ciąży każda przyszła mama powinna zadbać nie tylko o swoje zdrowie. Dobrze dobrana dieta pozwoli pozbyć się uczucia głodu, przez co ograniczymy chęć podjadania. Należy również pamiętać, że podczas karmienia piersią każda mama powinna być odpowiednio odżywiona, tak aby dostarczyć dziecku niezbędne składniki odżywcze.

  3. Osób zmagających się z różnymi chorobami

    W naszej poradni dietetycznej skorzystasz z leczenia żywieniowego osób, które zmagają się z: niedoborami pokarmowymi, zaburzeniami odżywiania, nadwagą, otyłością, cukrzycą, insulinoopornością, chorobami tarczycy (choroba Hashimoto, niedoczynność tarczycy, nadczynność tarczycy), alergiami pokarmowymi, chorobami na tle układu pokarmowego (schorzeniami jelit,żołądka,zaparciami,wzdęciami), nowotworami, chorobami układu krążenia, miażdżycą i wieloma innymi.

Zapraszamy również do naszej kliniki w Poznaniu przedsiębiorców, którzy chcą ułożyć dietę/jadłospis dla swojej restauracji, hotelu, szkoły czy. Gwarantujemy, że klienci będą mogli spróbować smacznego, a zarazem zdrowego jedzenia w twoim obiekcie.

Skuteczny dietetyk Poznań – indywidualnie dopasowana dieta

Poznań skuteczny dietetyk

Przyzwyczajenie do potraw tłustych, smażonych lub słodyczy negatywnie wpływa na nasze zdrowie. Sposób przygotowywania posiłków jest równie ważny, co produkty, jakie spożywamy. Z pomocą dietetyka nauczysz się zdrowo odżywiać, co przyczyni się do utraty kilogramów czy uzyskania zgrabnej sylwetki.

Naszym celem jest zadowolenie każdego pacjenta z uzyskanych efektów. Przed ułożeniem diety przeprowadzamy konsultację dietetyczną oraz oceniamy stan odżywiania. Dzięki temu wiemy, w jakie składniki odżywcze powinna być bogata dieta, a które z nich należy wyeliminować.

W klinice zapewniamy profesjonalną opiekę dietetyczną dla pacjenta. Informacje o stanie zdrowia pacjenta są dla nas niezbędne. Dlatego przed ułożeniem diety zapoznajemy się z przebytymi chorobami, alergiami pokarmowymi oraz aktualnymi wynikami badań.

Zapraszamy do skorzystania z porad dietetycznych oferowanych przez naszą klinikę w Poznaniu. Skuteczny dietetyk Poznań – gwarancja na pyszną i szybką dietę. Naucz się zdrowych nawyków żywieniowych i zadbaj nie tylko o swoje zdrowie, ale również o zdrowie swojej rodziny.

Dobry dietetyk Poznań – już dziś umów się na wizytę. Pyszna i szybka w przygotowaniu dieta.

Zapraszam do sklepu online

Chudnij skutecznie i bez wyrzeczeń

Zobacz sklep