Dobry dietetyk Poznań

Dobry dietetyk Poznań – skuteczna i szybka dieta Poznań

Wiele osób czuje się źle we własnym ciele. Próbując odchudzać się "na własną rękę" często doprowadzamy do problemów zdrowotnych czy zaburzeń hormonalnych. Odpowiedni program odchudzający, indywidualnie dopasowany do potrzeb pacjenta, to klucz do zdrowej i szczupłej sylwetki. Dobry dietetyk Poznań zmieni nie tylko twoją sylwetkę, ale również nawyki żywieniowe.

Nasza poradnia dietetyczna zaprasza osoby, które chcą osiągnąć zamierzone efekty w bezpieczny sposób. Pomagamy osobom w różnym wieku. Nie tylko osobom borykającym się z nadwagą, ale również i tym z niedowagą oraz z problemami zdrowotnymi. Chcemy dotrzeć do jak najszerszego grona pacjentów, dlatego oferujemy bogatą ofertę. Znajdziesz w niej:

Dobry dietetyk Poznań
 1. Konsultacje dietetyczne

  Umów się na konsultację dietetyczną w naszej poradni. Pacjentom oferujemy szeroki zakres badań. Wszystkie analizy wykonujemy przy wykorzystaniu najnowszego sprzętu. Dzięki temu dowiemy się, jakich składników odżywczych brakuje w Twoim organizmie, a jakich jest za dużo. Dobrze przeprowadzona konsultacja dietetyczna pozwoli na ułożenie skutecznej diety.

 2. Indywidualne dietoterapie

  Każdy pacjent może liczyć na indywidualnie dobrany jadłospis. Dieta układana jest po przeprowadzeniu konsultacji. Wiemy, że aby była skuteczna, musi być odpowiednio zindywidualizowana i zbilansowana.

 3. Ocena stanu żywienia i stanu odżywiania

  Podczas ustalania diety oceniamy stan żywienia. Celem oceny jest dobór odpowiedniego leczenia dietetycznego. Oceny stanu żywienia dokonuje się na podstawie wywiadu żywieniowego oraz specjalistycznych badań.

 4. Odchudzanie bez efektu jo-jo

  Wiemy, jak często osoby będące wcześniej na diecie redukcyjnej zmagają się z niepożądanym efektem jo-jo. Korzystając z naszych profesjonalnych porad dietetycznych, masz gwarancję na dietę, po której przez cały czas utrzymasz zdrową i szczupłą sylwetkę. Zdecyduj się na „zrzucenie” zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo i skutków ubocznych z naszą pomocą.

 5. Plany żywieniowe dla sportowców

  Dieta sportowców prowadzących aktywny tryb życia znacząco różni się od diety osób, które prowadzą bierny tryb życia. Stworzymy dla Ciebie dietę, która dostarczy odpowiednią ilość energii, bez ryzyka zyskania dodatkowych kg oraz będzie gwarancją dobrego samopoczucia.

 6. Plany żywieniowe dla kobiet planujących ciąże / w ciąży / karmiących piersią

  Ciąża jest okresem, w którym przyszłe mamy powinny szczególnie pomyśleć nie tylko o swoim zdrowiu, ale również o zdrowiu dziecka. Tworzymy plany żywieniowe, które idealnie sprawdzą się dla kobiet planujących ciążę, w ciąży lub karmiących piersią. Dołącz do grona zadowolonych mam.

 7. Edukacja żywieniowa

  Świadomość tego, jak jemy i co jemy, jest bardzo ważna. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz edukacje żywieniowe dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i ludzi starszych chcących poprawić swój stan zdrowia.

Dobry dietetyk Poznań – skuteczna i wygodna dieta dla każdego potrzeb

Poznań dietetyk dobry

Odpowiednia dieta to nie tylko rodzaj posiłków, ale również sposób ich przygotowywania. Zapraszamy do naszej poradni dietetycznej w Poznaniu. Gwarantujemy, że Twoje ciało zmieni się nie do poznania, a przy tym będziesz pełen sił i energii. Skorzystaj z naszej diety, a zdrowe nawyki żywieniowe pozostaną z Tobą przez cały czas.

Nie rezygnuj ze swoich ulubionych potraw – zapraszamy do naszej poradni dietetycznej!

Zapraszam do sklepu online

Chudnij skutecznie i bez wyrzeczeń

Zobacz sklep